Американка пристрелила великого алігатора через помсту

Літня американка зі штату Техас Джуд Кокрен одним пострілом вбила алігатора через бажання помститися за зниклого кілька років тому поні. Про це пише USA Today.

Американка, обрана в травні мером міста Лівінґстон, пристрелила рептилію довжиною 3,6 метра і вагою 263 кілограма одним пострілом. М’ясо тварини Кокрен збирається з’їсти, з його шкіри зробити черевики, а велику голову повісити у своєму кабінеті на роботі.

Жінка, яка нещодавно стала прабабусею, розповіла, що зазвичай не полює, але з цією рептилією у неї було особливі відносини: три роки тому з її ранчо зник поні, його рештки так і не знайшли. Кокрен переконана, що його з’їв дуже великий алігатор. Із тих пір вона уважно стежила за всіма алігаторами, які з’являються на території ранчо, але жоден із них не здавався їй досить великим. Тільки 17 вересня, вона помітила рептилію потрібного розміру.

Жінка стверджує, що їй дуже пощастило, адже він з’явився саме під час короткого сезону полювання на алігаторів, який триває усього 20 днів у вересні. На території ранчо розмістили пастку на алігатора, і той до неї потрапив. Кокрен приїхала на місце і застрелила рептилію з першого разу.