Кличко перед виборами активно надсилає «листи щастя» літнім киянам
Кличко перед виборами активно надсилає «листи щастя» літнім киянам

Мер Києва Віталій Кличко вирішив повторити практику свого попередника Леоніда Черновецького і почав писати киянам листи. Примітно, що їх отримали пенсіонери. У поштові скриньки літнім людям вкинули листи на дорогому папері з прізвищем мера та його підписом пише Українська правда.

У посланні Кличко вкотре нагадав, що не впливає на ціноутворення і що ціна на квартплату – єдина, яку встановлює КМДА, не зросте. Також мер нагадав, що у Києві відкрили магазини соціального хліба, і пообіцяв пенсіонерам до Дня незалежності матеріальну допомогу. Більше того, як розповіли столичні жителі, багатьом пенсіонерам передзвонювали і питали, чи отримали вони допомогу від мера.

«Бабусі перед 24 нарахували 100 грн. Потім подзвонили, представилися, що з міськради від Кличка, і спитали, чи прийшли гроші. Переселенці, зареєстровані в Києві, теж тут голосують. Бабуся інвалід ІІІ групи – може, це теж має значення, бо батькам не нараховували і не дзвонили», – розповіла місцева мешканка.

Як відомо, до Дня Незалежності Київська адміністрація виділила 40 мільйонів гривень на разову допомогу соціально-незахищеним категоріям киян. За розпорядженням мера адресні виплати від 100 до 350 гривень повинні отримати 364 тисячі 674 киянина. Гроші мали перерахувати на «Картку киянина».

Як відомо, виплата разової допомоги малозабезпеченим киянам – не новинка. До Кличка таку допомогу давали за часів Черновецького. Зокрема, у 2008-му екс-мер у листах вибачався за дії уряду і обіцяв грошову допомогу малозабезпеченим, а також до Трійці він роздавав від КМДА малозабезпеченим по 75-150 гривень, у 2009 обіцяв по 45 гривень на хліб, а ще запроваджував практику безкоштовного лікування зубів бідним киянам. Крім того, Черновецький обіцяв надіслати бабцям листи з пропозицією їх поховати. У 2012 голова КМДА Олександр Попов замість соцвиплат за бюджетні гроші виписував малозабезпеченим муніципальну газету.  Традиційно одноразову допомогу також давали ветеранам до Дня Перемоги чи Дня Києва.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Об’єднавчий з’їзд «БПП» та «УДАРу» обрав головою партії Віталія Кличка.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ