Столичні бабусі з сигаретами можуть не боятися патрульної поліції
Столичні бабусі з сигаретами можуть не боятися патрульної поліції

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що поліція не повинна залучатися до боротьби з несанкціонованою торгівлею. Про це він сказав на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ, повідомляють Українські новини.

Яценюк нагадав, що в рамках реформи багато функцій міліції будуть передані іншим органам, а поліція повинна буде стати єдиною у боротьбі з організованою злочинністю, корупцією та у боротьбі за права та свободи громадян.

«На жаль, частково ви займаєтеся не своєю роботою. Я хотів би звернутися до міністра і першого заступника міністра внутрішніх справ. Ви зробили велику справу, коли створили патрульну поліцію… Але я прошу вас розглянути питання, що патрульна поліція не може займатися розгоном стихійної торгівлі. Це не функція патрульної поліції, не для того ми тренували цих молодих людей, щоби за бабусею з сигаретами ходити», – сказав він.

Прем’єр заявив, що патрульна поліція повинна займатися захистом та безпекою громадян, а боротьбою з торгівлею – мер міста й установи з питань благоустрою.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нова патрульна поліція вийшла на вулиці Києва 4 липня. При цьому одразу встигла засвітитися в трьох ДТП та порушенні правил дорожнього руху.

Інформаційний Акцент