Баканов нібито не погоджує з Офісом президента призначення заступників в СБУ

В очільника Служби безпеки України Івана Баканова виник конфлікт із оточенням голови Офісу президента Андрія Богдана. Про це пише Українська правда із посиланням на джерела.

За словами співрозмовників видання, Баканов не погоджує з Офісом президента призначення заступників в СБУ.  Водночас, він оточив себе консультантами на кшталт головного військового прокурора Анатолія Матіоса і заступника генпрокурора Миколи Банчука, які «радять» йому людей на посади.

Також, за словами джерел, Баканов виступає за збереження скандального департаменту «К» (Управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю), від якого спочатку в Офісі президента хотіли відмовитися.

Нагадаємо, 22 травня президент Володимир Зеленський призначив першим заступником голови СБУ очільника партії «Слуга народу», свого друга дитинства і екс-юриста студії «Квартал 95» Івана Баканова.

5 липня Зеленський призначив двох заступників голови Служби безпеки, а також начальника головного слідчого управління СБУ. Заступниками голови СБУ стали Олександр Карпенко і Анатолій Дублик. Начальником головного слідчого управління Служби безпеки призначено Богдана Тиводара.