Компенсації провідному управлінському персоналу в 2016 році становили 19,2 мільйона гривень

Глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун вважає, що менеджмент очолюваного ним підприємства цілком обґрунтовано отримав заробітну плату за минулий рік у розмірі 19,24 млн гривень.

«Багатьох, бачу, зачепила інформація звіту E&Y про заробітну плату провідному управлінському персоналу «Укрзалізниці». Так, справді, 19,24 млн гривень. Все відкрито, прозоро, підзвітно», – написав він на сторінці у Facebook.

Балчун виправдовується тим, що «сукупно управлінський персонал «УЗ» заробив стільки, скільки задекларував один голова найбільшої державної енергетичної компанії», або, на його думку, ці 20 мільйонів «можна перевести у вартість автомобілів, на яких зараз їздять відставні топ-менеджери «Укрзалізниці».

З посиланням на звіт міжнародної аудиторської компанії Ernst & Young, голова «УЗ» розповів, що адміністративні витрати ПАТ у 2016 році склали 863 мільйони гривень: «Це майже удвічі менше, ніж в 2015 році. Тоді вони становили 1 757 млн грн (…) Таким чином, оптимізація витрат, лише за цією статтею, склала 894 млн грн».

Також він похвалився, що «Укрзалізниця» знизила ціну закупівлі однієї тонни дизельного пального на 501 гривню та зекономила 151 млн грн.

«Комусь важко визнати, що це наслідок наших позитивних управлінських рішень? У когось не повертається язик сказати, що ми сповна відпрацьовуємо свою зарплату? Вам мало історії, коли керівники з мізерною зарплатою потім декларують мільйони готівки? (…) Наших успіхів волітимуть не помічати. Хай так. Зате їх бачать міжнародні аудитори з тієї ж E&Y», – резюмував Балчун.

Багатьох, бачу, зачепила інформація звіту E&Y про заробітну плату провідному управлінському персоналу «Укрзалізниці». Та…

Posted by Войцех Балчун on Mittwoch, 3. Mai 2017

Як відомо, міжнародна аудиторська компанія Ernst & Young підготувала звіт про фінансову діяльність ПАТ «Укрзалізниця».  Згідно з документом, компенсації провідному управлінському персоналу в 2016 році становили 19,2 мільйона гривень.

Починаючи з 1 грудня 2015 року, провідним управлінським персоналом вважається правління ПАТ «Укрзалізниця» і наглядова рада у складі 7 осіб та 11 осіб відповідно.

Головою правління «УЗ» є польський менеджер Войцех Балчун, членами правління – Реміґіуш Пашкевич, Олександр Бужор, Іренеуш Василевський, Сергій Михальчук, Желько Марчек і Марек Злосний.

Відомо також, що місячна заробітна плата тільки Балчуна становить 461 тис. гривень.

Нагадаємо, що за результатами цієї ж фінансової звітності Ernst & Young, у 2016 році «Укрзалізниця» зазнала збитків на понад 7 мільярдів гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ