Банани вважають одними з найкорисніших фруктів, вони можуть замінити навіть деякі ліки, хоча далеко не всі ми про це знаємо. 24 зібрав низку найбільш переконливих причин того, чому корисно їсти цей фрукт.

Вітаміни. В одному плоді багато вітамінів групи В, які необхідні для бадьорості, високого імунітету та хорошої пам’яті. Більше того, в бананах міститься денна норма калію, який потрібен для нормального обміну речовин.

Багато клітковини. Цей фрукт насичений харчовими волокнами, які нормалізують травлення та запобігають накопиченню зайвих жирових відкладень.

Відновлення клітин шлунку. Банан – просто знахідка для людей із проблемами травлення. Його навіть рекомендують лікарі на ранніх стадіях замість таблеток при гастриті, харчових та алкогольних отруєннях. Справа в тому, що банан чудово відновлює пошкоджені клітини слизової шлунку.

Знімає набряки. Банани допомагають воді не затримуватись в організмі, а поганий водний обмін саме і провокує різноманітні набряки. Вони можуть виникати у зв’язку з певними хворобами або, наприклад, після надто активної вечірки.

Покращення настрою. У бананах дуже багато гормону триптофану, який відповідає за настрій. Учені встановили, що через кілька хвилин після бананового перекусу у людей покращується настрій.

Підвищує лібідо. Банан – найвідоміший афродизіак у світі.

Щоправда, слід пам’ятати, що, окрім корисних властивостей, банан також досить калорійний. Тому не варто зловживати цим фруктом, адже можна набрати трохи зайвих кілограмів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ