До складу угруповання входили четверо мешканців міста Лозова, двоє з яких були раніше засуджені

На Харківщину повернулись 90-ті. Правоохоронці викрили та затримали групу здирників, які впродовж шести місяців тероризували підприємців. Погрожуючи фізичним насильством та знищенням майна, бандити примушували підприємців «сплачувати данину» за неперешкоджання комерційній діяльності.

За даними прес-центру Служби безпеки України, до складу угруповання входили четверо мешканців міста Лозова, двоє з яких були раніше засуджені.

«В одного з місцевих фермерів бандити вимагали 360 тисяч гривень, погрожуючи знищенням сільськогосподарської техніки та фізичною розправою над членами його родини», – розповіли в спецслужбі.

Співробітники СБУ та спецпідрозділу поліції КОРД затримали зловмисників у їхньому помешканні в Лозовій. Під час обшуків вилучені гроші у різній валюті на майже 150 тисяч гривень, дві бойові гранати, холодна зброя, а також правовстановлюючі документи на об’єкти нерухомості, що їх зловмисники забрали у підприємців.

Порушено кримінальне провадження за статтями 189 та 263 ККУ (вимагання та незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ