Нардеп розповів, за яких умов почне відновлюватися банківська система України

Щоби банківська система України почала відновлюватися, потрібно, щоби Порошенко, Ахметов, Коломойський та решта олігархів повернули гроші з іноземних в українські банки. Про це заявив нардеп Віктор Чумак в ефірі телеканалу ZIK.

«Щодо діяльності керівника НБУ Валерії Гонтарєвої, то я абсолютно підтримую те, що було повністю розчищено систему. Оскільки це було «банківське болото», яке не дозволяло нормально працювати», – підкреслив Чумак.

Проте, зауважив він, поряд із цим є дуже багато претензій щодо незаконного виводу грошей за кордон різними структурами, зокрема і банками, про які точно знав Нацбанк України та Гонтарєва особисто.

До того ж, банківська система далека від того стану, коли вона зможе нормально працювати.

«Щоби банківська система почала відновлюватися після повного очищення, потрібно, щоб Петро Порошенко, Рінат Ахметов, Ігор Коломойський та решта олігархів повернули гроші з іноземних в українські банки. Варто зазначити, що Міжнародний інвестиційний банк, який належить Президенту України, збільшив свій прибуток на 278%. Це підтверджує те, що Президент залишається бізнесменом, і повною мірою контролює свій бізнес», – підсумував парламентар.

1 КОМЕНТАР

  1. Хай повертають весь капітал в Украіну ! Знаходять економістів та починають розвивати Украіну а не грабувати! Ще треба негайно пенсійні реформи проводити не на 60 гр повишати а пенсія середня повинна бути 5 000 гр та високі заробітні плати встановити тому що люди повивчались з 2000 року – придбали дипломи вищоі освіти а заробіткі маленькі – це що таке? Це ідіотізм – Украіна дуже розвинута – навіть люди у віці 63 років знають компьютер! Знають іноземні мови – а ви хочте дурити украінців?

Comments are closed.