Раніше обслуговування банкоматів було доступним лише польською, англійською та німецькою мовами

У березні 2019 року в Польщі у банкоматах та платіжних терміналах мережі Euronet можна здійснювати операції крім польської, англійської та німецької ще й українською мовою. Про це інформує Польське радіо.

Ініціативу реалізували у зв’язку із все більшою потребою клієнтів, котрі прибули з України. Нова функція доступна у всіх банкоматах та платоматах мережі Euronet.

«Українська мова у платоматах і банкоматах – це зручність для все більшої української громади у Польщі. Ми хочемо дозволити українським громадянам, котрі живуть і працюють у Польщі, мати безпроблемне та зручне використання наших мережевих комплексів. Українська мова стане наступною, крім польської, англійської та німецької, якою можна здійснювати операції із внесенням і зняттям готівки», – зазначив Роберт Мідура, представник Euronet у Польщі.

У Польщі є майже 8 тис. банкоматів та платоматів мережі Euronet. Ці термінали знаходяться, здебільшого, у торгівельних центрах, на бензозаправних станціях, у ресторанах, на вокзалах, летовищах та у відділеннях банків.

Обслуговування українською мовою доступне також у терміналах придбання квитків на громадський транспорт у Варшаві, Познані, Лудзі, Любліні та у Вроцлаві.