В холах 52 станцій Київського метрополітену встановлять 104 банкомати та термінали самообслуговування

Націоналізований «ПриватБанк» визнали переможцем відкритого конкурсу на розміщення банкоматів у холах станцій столичного метрополітену, який проводила КМДА. Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

За словами, керівника напрямку «Платежі та перекази» в «ПриватБанку» Олексія Путятіна, пропозицію щодо розміщення банкоматів і терміналів самообслуговування визнали найкращою як за рівнем орендної плати, так і за якістю послуг.

Він повідомив, що крім банкоматів «Привата», в найближчі дні на станціях метро будуть встановлені і термінали самообслуговування, за допомогою яких «кияни зможуть проводити комунальні та інші платежі, робити переклади, купувати квитки на транспорт і отримувати інші банківські послуги».

За інформацією «Приватбанку», в холах 52 станцій Київського метрополітену встановлять 104 банкомати та термінали самообслуговування. Мережа банківського обслуговування в метрополітені буде доступна власникам банківських карток усіх українських банків, а також для всіх власників соціальних карток киянина.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ