Державний ощадний банк України довів у суді, що саме йому належить торговельна марка «Сбєрбанк»

Господарський суд міста Києва за позовом українського «Ощадбанку» визнав недійсними десять торговельних марок «Сбєрбанку Росії», позбавив його імені sberbank.ua та задовольнив вимогу про заборону використовувати торговельну марку «Сбєрбанк». Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

«Ощадбанк» подав позов до суду про захист своєї торговельної марки. «Ми відстояли законні інтереси «Ощадбанку», а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка «Сбєрбанк» належить виключно Державному ощадному банку України. Нам вдалось чітко обґрунтувати свою правову позицію, надати переконливі письмові докази суду та аргументувати значні недоліки доказів та позиції опонентів», – прокоментував рішення голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 квітня активісти заблокували роботу офісів «Сбєрбанку» в Києві та Харкові.  Пікет завершився сутичками. Лідер цивільного корпусу «Азов» Олег Ширяєв повідомив, що харківських активістів побили правоохоронці.

7 квітня російський «Сбєрбанк» офіційно заявив про вихід з українського ринку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ