Депутат просить порушити кримінальне провадження

Попри обіцянку не позиватися до мітингувальників, які другий день поспіль протестують під Верховною Радою, народний депутат з фракції БПП Олег Барна таки написав заяву до прокуратури.

Текст заяви на ім’я Генпрокурора Юрія Луценка отримала Українська правда.

У документі Барна вказує, що о 18.20 середи невідомі заблокували йому вихід з будівлі, штовхалися, викрикували образливі слова та погрожували розправою йому та членам його родини. За словами нардепа мітингарі вимагали, щоби він повернувся до Верховної Ради.

«Дані факти є неприпустимими по відношенню до народного депутата України – мажоритарника, є грубим порушенням чинного законодавства України та є прямими перешкоджанням моїй депутатській діяльності, більше того несуть загрозу життю і здоров’ю моєму та моєї родини», – йдеться у документі.

Також Барна попросив порушити кримінальне провадження за даним фактом.

Нагадаємо, коли народний депутат від БПП Олег Барна намагався залишити вечірнє засідання парламенту 17 жовтня, на нього накинулися учасники всеукраїнської акції на підтримку політреформи.

У ситуацію втрутився екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі. Він просив мітингувальників не чіпати нардепа. У результаті учасники мітингу створили для Барни «коридор ганьби». Народного обранця штовхали і обпльовували. Згодом на захист парламентаря стали правоохоронці.