Юлія Тимошенко
Франкія Юлії Тимошенко вимагає на загальних зборах коаліції розглянути відставку уряду Аренія Яценюка

Партія «Батьківщина» вимагає терміново скликати загальні збори коаліції з порядком денним щодо повної заміни Кабінету міністрів України. Про це заявила лідер однойменної фракції Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракції та комітетів, повідомляє прес-служба політсили.

«За весь період цього парламенту жодного разу не збиралися загальні збори коаліції. Це означає, що коаліція не є суб’єктом ухвалення рішень. Тому я публічно звертаюсь до Голови Верховної Ради, до всіх лідерів фракцій: негайно зберіть загальні збори коаліції! Депутати мають бути не маріонетками та кнопкодавами, а суб’єктами затвердження рішень!» – наголосила вона та додала, що на порядок денний має стати питання повної заміни уряду.

На переконання лідера «Батьківщини», цей уряд «веде до краху країну і треба його змінювати негайно». «На кону стоїть питання життя країни і якщо ми й надалі залишатимемо непрофесійних і корумпованих людей в уряді, то в нас навіть нема шансу сформувати правильну стратегію розвитку нашої держави. Якщо фракція прем’єр-міністра не погодиться з таким порядком денним, то набагато чесніше тоді не утворювати коаліцію із залишками Партії регіонів у парламенті, а йти на дострокові парламентські вибори і перезавантажити парламент», – заявила Тимошенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ