Згідно з декларацією Наталії Бойко, 2016 року вона отримала близько 1 мільйона гривень доходу

Новопризначена заступниця голови Міненерго з питань євроінтеграції Наталя Бойко є дочкою члена Верховної ради правосуддя (Другої дисциплінарної палати) Андрія Бойка. Про це написав у Facebook блоґер і активіст Клим Братковський.

«Коли ти член Вищої ради правосуддя, член Другої Дисциплінарної палати, то у тебе донька стає заступником міністра. Вибачте нам, Небесна Сотня, ми знову революцію про**али», – написав він.

Андрій Бойко

«(…) Насправді посаду донечці прикупив люблячий татусь. А татусь, звичайно ж – рагуль з Яремче… Як бачите, рагуль важко вибивався в люди і закономірно бажає донечці кращої долі», – прокоментувала допис адвокат Тетяна Монтян.

Інформацію підтверджує і Leopolis.news. «Молода львів’янка є донькою екс-декана юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Андрія Бойка, який зараз є членом Вищої ради юстиції. Про це свідчать дані, які вказав Андрій Бойко в автобіографії», – зазначає видання.

Варто додати, що, згідно з декларацією Наталії Бойко, 2016 року вона отримала близько мільйона гривень доходу (954 399) від підприємницької діяльності. Згідно з даними Мін’юсту, вона займається виробництвом гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари – КВЕД-17.21. Очевидно, саме за ці кошти Бойко й придбала собі «Toyota C-HR» 2016 року випуску вартістю 747 939 грн. Також дівчина задекларувала каблучку для заручин від «Tiffany & Co.».

Крім того, підприємлива дочка Андрія Бойка задекларувала 18 тисяч доларів, 9 тисяч євро та 235 тисяч гривень готівкових коштів, а також квартиру у Львові, площею 140 «квадратів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ