Бенксі кілька місяців тримав свій проект у секреті
Бенксі кілька місяців тримав свій проект у секреті

У британському місті Вестон-Сьюпер-Мер 22 серпня відкриється перший тематичний парк графіті-художника Бенксі Dismaland. Бенксі кілька місяців тримав свій проект у секреті. Його творіння – це «парк спантеличення», «фестиваль мистецтва, розваг та анархізму початкового рівня» та «альтернатива солоденькій нудьзі звичайного сімейного дозвілля». Про це пише Mashable.

Парк має площу в понад 1 гектар. Зі слів Бенксі, організувати шоу в цьому місці, котре з початку століття стояло пусткою, спало йому на думку в січні, коли він пробрався туди крізь діру в паркані.

На вебсайті парку анонсується, що там буде палац Попелюшки, похмурий та обшарпаний, селище та кінотеатр, ляльковий театр – за мотивами класичних Панча та Джуді, але з натяком на «50 відтінків сірого», та інші традиційні ярмаркові атракціони, присмачені сатиричним відтінком.

Окрім творів самого Бенксі, в трьох великих галереях будуть представлені й роботи його колег, зокрема Деміена Хьорста, Дженні Хольцер та Джиммі Коті. По п’ятницях виступатимуть музичні гурти та діджеї.

Зазначимо, назва Dismaland уперше з’явилася в одній із робіт Бенксі ще кілька років тому. Це було зображення Міккі Мауса та підпис: «Життя – не завжди казка».

Читайте: Французькі художники «оживили» Мону Лізу

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ