Нардеп розповіла, як створювала навколо себе «сюрреалізм»

Навколо колишньої льотчиці, а нині депутата Верховної Ради Надії Савченко знову вирують пристрасті – є і змова, і кілери, і «подвійні агенти» з ОРДЛО. Щоправда, незрозуміло, чи це правда, чи у народної обраниці дуже яскрава уява.

Під час брифінгу 20 березня Надія Савченко заявила, що її щонайменше тричі «замовляли» в Адміністрації президента.

«Перший раз я отримала попередження, що є наказ Банкової на мою фізичну ліквідацію, від Адміністрації президента, від Таранова (Андрія, заступника глави АП, – ред.), невдовзі після чого він загинув», – цитує депутата Українська правда.

Вдруге таке попередження вона отримала нібито від зовнішньої розвідки.

«Моя сестра особисто їздила спілкуватися з Кондратюком Валерієм (тоді начальником Головного управління розвідки, – ред.), щоби це зупинити», – каже нардеп.

Савченко заявила, що було і третє попередження про замовлення її вбивства від Банкової. Їй тоді назвали підрозділ спеціальних сил призначення, який і мав виконувати наказ.

Далі – більше. На неї нібито вийшли самі кілери. Депутат заявила, що дозволила їм «максимально близько» наблизитись до себе, після чого вивела на вбивць своїх знайомих з ОРДЛО, які хотіли здійснити переворот серед окупантів.

«Були проведені певні спецоперації різними структурами збройних сил і всіх силових структур України. Коли я зрозуміла, що об’єкт «А» (кілери, – ред.) увійшов зі мною в контакт, я спробувала закрутити ситуацію так, щоб можна було створити в майбутньому політичну провокацію», – розповіла Савченко.

За її словами, вона використовувала кілерів для спрощення своїх поїздок до окупованих території для звільнення полонених, а ті, у свою чергу, фіксували все, що робить Савченко.

Депутат каже, що «почала створювати сюрреалізм» у спілкуванні з вбивцями – розповідала про «усі можливі і неможливі операції».

«Об’єкту А» було цікаво фіксувати і нотувати все, що я роблю, тому для цього я почала створювати сюрреалізм. Він полягав в тому, що не тільки, як Луценко розповідав «гранатами в різні боки» і «мінометом по куполу». Я розповідала всі можливі і неможливі операції, при цьому постійно радячись з «об’єктом А», – розповіла нардеп.

За її словами «об’єкт А», також давав їй свої пропозиції.

«Крім того, що вже розповідав Луценко, від «об’єкта А» була ще пропозиція з’їздити на день народження до Турчинова, де збирається вся політична верхівка і в такий складний час для України дуже пишно святкують свої чергові свята… Ми розробляли схеми де, як і якими методами можна ліквідувати верхівку влади. Все це «об’єкт А» постійно нотував на апаратуру при ньому, так званий «глухий телефон», – уточнила нардеп.

За її словами, підіслані люди записували усі її «ідеї» та передавали кураторам для створення «політичної провокації» проти Савченко.

Gepostet von Надія Савченко am Dienstag, 20. März 2018

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генпрокуратура 15 березня внесла подання на притягнення позафракційоного народного депутата Надії Савченко до кримінальної відповідальності, її затримання та арешт. Раніше того ж дня Генеральний прокурор Юрій Луценко з трибуни парламенту повідомив, що Надія Савченко особисто планувала теракт, роздавала зброю і планувала обрушити купол Верховної Ради.

Верховна Рада виключила Савченко з комітету національної безпеки і оборони.

Радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що Надії Савченко можуть пред’явити підозру в причетності до підготовки державного перевороту, а президент Петро Порошенко може відкликати звання «Герой України».

Читайте: Савченко «підірвала» Верховну Раду (відео)