Коли колона дійшла до офісу ОУН на вулиці Мазепи, з вікон полетіли димові шашки, пляшки та яйця

У Києві колону учасників акції «Безсмертний полк» закидали димовими шашками біля офісу ОУН. Про це інформує  УНН.

9 травня,  у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, учасники акції почали збиратись в районі площі Арсенальної. Колоною вони вирушили до Вічного вогню у Парку слави.

Коли учасники «Безсмертоного полку» дійшли до офісу ОУН на вулиці І.Мазепи, з вікон другого поверху їх закидали димовими шашками, пляшками і яйцями. Крім того, в активістів летіла картопля та інші предмети. Представники ОУН кричали «Ганьба!».

У свою чергу, поліція продовжує блокувати вхід в будівлю офісу. Учасників акції продовжують закидати. Дехто з «Безсмертного полку» також кидає в членів ОУН картоплю.

Читайте: У Запоріжжі під мерією побились мітингувальники (фото, відео)

Як відомо, 9 травня вранці невелика група молодих людей із символікою ОУН розгорнула прапори на верхньому поверсі триповерхової будівлі по вул. Мазепи, 6а у Києві, закликаючи не допустити акції проросійських сил. Під будинком кілька людей тримали плакати «Не допустимо маршу комуністів!».

Будівлю оточили поліцейські, а близько 30 правоохоронців зайшли до приміщення, щоб унеможливити провокації з боку радикально налаштованих молодиків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ