12 тисяч 875 українців скористалися перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт

Станом на 6 годину 17 червня безвізовим режимом перетину кордону з ЄС скористалися 12 тисяч 875 громадян України. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.

Згідно з інформацією ДПСУ, від початку запровадження безвізового режиму кордон з країнами ЄС перетнули більше 365 тисяч громадян України.

Майже 74 тисячі громадян України використовували біометричні паспорти. Із них 12 тис. 875 українців скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт.

«Прямуючи в країни Європи в рамках безвізових подорожей 3 тис. 750 громадян, а це 29%, користалися авіаційним транспортом. Інші слідували залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС, більшість з яких на кордоні з Польщею (5 тис. 210 громадян України) та Угорщиною (1 тис. 805 громадян України)», – повідомили прикордонники.

Також зазначається, що лише протягом доби від 18:00 16 червня кордон з країнами ЄС перетнули більше 4 тисяч наших співвітчизників.

Із початку запровадження «безвізу» у перетині кордону відмовлено 17 громадянам України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ