З 2013 року такі БПЛА виробляє винятково Російська Федерація у Казані

В зоні проведення ООС бійці батальйонної тактичної групи полку «Азов» посадили російський безпілотник, який мав коригувати черговий артилерійський удар російських найманців. Про це повідомляє прес-служба полку. 

БПЛА окупантів типу «Елерон-3» ліквідували на Світлодарській дузі.

«За оперативними каналами було отримано інформацію про підготовку чергового артилерійського нальоту, який мав коригуватися за допомогою вказаного БПЛА. Завдяки взаємодії піхотних підрозділів БТГр та спеціальних технічних засобів, після входу БПЛА противника в повітряну зону відповідальності БТГр, було здійснено його примусову посадку», – йдеться у повідомленні.

Безпілотник «Елерон-3» призначений для розвідки та коригування вогню ствольної артилерії. З 2013 року такі БПЛА виробляє винятково Російська Федерація у Казані.

Апарат залишився неушкодженим. З нього отримали дані телеметрії, відомості про місце старту та осіб, що його обслуговують.

Присутність цього безпілотника  на Донбасі є черговим свідченням прямої участі Російської Федерації в агресії проти України.

До слова, такий самий БПЛА типу «Елерон-3» вже був збитий силами ППО «Азову» у перших числах березня цього року. Тоді його збили при спробі коригування вогню ствольної артилерії по цивільному об’єкту – аграрному комплексу.