Вторгнення російських військових до Центральної України є малоймовірним, переконаний Бен Ходжес

Українські військові зуміли зупинити російську армію за час війни на Донбасі. Крім того, наразі Кремль не планує вторгнення на інші території України. Таку думку висловив командувач армією США в Європі Бен Ходжес в інтерв’ю виданню Цензор.нет.

Він також уточнив, що потенціал Збройних Сил України вселяє оптимізм.

«Я бачу, що українські солдати вже зупинили росіян. Ті українські військові, за якими я спостерігав, дуже швидко покращили свій потенціал за останні три роки. Вони добре підковані технічно краще, ніж я думав», – зазначив Ходжес.

Він додав, що українські військові, навіть ті, які мали погану підготовку на початку війни, за цей час навчилися і підтяглися в усіх аспектах: «І ми бачимо результат – по суті, їм вдалося зупинити російські сили. Це вселяє в мене оптимізм щодо потенціалу України та її військових».

Відповідаючи на запитання стосовно того, як він оцінює ймовірність російського вторгнення до Центральної України, американський генерал зауважив, що наразі такий розвиток подій є малоймовірним, втім люди хвилюються через те, що дії росіян є непрозорими.

«Тому східні європейці, включаючи українців, хвилюються з приводу російської військової сили. Я не думаю, що це ймовірно, адже навіщо їм масштабне вторгнення зараз? Яка мета? Це, звичайно ж, виключить будь-які нормальні відносини Росії із Заходом і США».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ