АТОвцям дісталося за прохання не співати російську «попсу»

Добровольцю АТО Андрію Жованику і трьом його друзям загрожує до 7 років ув’язнення за те, що вони ввічливо попросили музикантів на Львівщині не насаджувати українцям окупантський «русскій мір». Про це повідомляє Вголос.

Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський вимагає об’єктивного розслідування інциденту, а також заборону звучання музики мовою окупанта у всіх закладах харчування Львівщини.

«Група ветеранів бойових дій, учасників АТО відпочивала в Олеську і в одному з кафе звучала російська «попса». Хлопці звернули увагу на це і сказали музикантам, що на четвертому році війни не пасує «попсу» московську поширювати, зокрема в Олеську», – розповів депутат.

За його словами, музиканти не відреагували на це зауваження. Тоді один із учасників АТО підійшов і сказав, що сам воював, та хотів заспівати українську пісню.

«Після цього сталася бійка. Хлопців жорстко побили. Прошу правоохоронців максимально об’єктивно розслідувати цю ситуацію. Це не вперше на Львівщині, коли після того, як хлопці, які воювали в АТО, звертають увагу в закладах громадського харчування, починається бійка за російську «попсу», – підкреслив Кошулинський.

На цьому тлі під час сесії Львівсьої облради він заявив, що вимагаєти дати доручення щодо напрацювання проекту рішення, яке заборонятиме музику мовою окупанта у закладах громадського харчування на Львівщині.

Читайте: У Запоріжжі жорстоко побили бійця АТО (відео)