В усіх регіонах нашої держави ті, хто пишається своєю належністю до України, становлять повну або відносну більшість

62,5% наших співвітчизників пишаються тим, що вони є громадянами України. Про це свідчать результати соціологічного опитування, що його провів Інститут соціології НАН України у співпраці з Благодійним фондом «Інтелектуальна перспектива» у всіх областях, крім Криму та Донецької і Луганської областей. Про це пише Укрінформ.

Згідно з результатами дослідження, відсоток тих українців, які пишаються своїм громадянством, істотно виріс у порівнянні з 2014 роком. Водночас існують помітні регіональні відмінності, хоча в усіх регіонах ті, хто пишається своєю належністю до України, становлять повну або відносну більшість.

Зокрема, в Західному регіоні пишаються своїм українським громадянством  близько 81%, у Центральному – близько 67%, у Південному – 46%, у Східному –  56%. При цьому на Донбасі найбільшою порівняно з іншими регіонами є частка тих, хто не зміг визначитися з цього питання, а саме близько 34%.

Основними почуттями, які цьогоріч виникають у людей, коли вони думають про майбутнє України, виявилися надія,  тривога, оптимізм  і страх.

Опитування провели з 3 по 25 липня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ