Білл Ґейст вклав в інвестиції понад 700 тисяч доларів
Білл Ґейст вклав в інвестиції понад 700 тисяч доларів

Генеральний директор корпорації Microsoft Білл Гейтс інвестував 710 тисяч доларів у розробку спеціалістів із університету Кренфілда, які створили так званий наномембранний унітаз, що працює без води. Про це повідомив Укрінформ.

«Унітаз майбутнього розробили для бідних країн, де є проблеми із водопостачанням. Це творіння випробують в Африці, щоб довести його здатність економити цінний ресурс», − ідеться у повідомленні Business Insider.

Розробники зауважили, що принцип роботи унітазу є досить складним. Його чаша повертається на 270 градусів і скидає весь вміст в бак, а скребок видаляє залишки вмісту. Далі нановолокна переміщують водяну пара, що є частиною рідких відходів організму, в вертикальну трубу за унітазом. Ця вода є достатньо чистою для поливу квітів або миття.

Раніше Білл Ґейтс розпочав масштабну кампанію з вирощування курей. У такий спосіб засновник Microsoft має намір допомогти бідним країнам тропічної Африки. Він пообіцяв надати регіону 100 тисяч курей. За його словами, вирощування і продаж птахів може бути ефективним і швидким способом боротьби з бідністю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ