Політики і експерти стверджують, що Білий дім повністю поглинає питання Росії

Справа щодо потенційних зв’язків виборчої команди Дональда Трампа з Росією все більше паралізує діяльність адміністрації Президента США. Білому дому важко відповісти на запитання про його нинішнє ставлення до Росії. Про це пише журналістка Ненсі Юссеф у статті для Buzzfeed News.

«Лише минулого тижня Сара Сандерс тричі уникала чіткої відповіді на питання, ким вважає Трамп Росію: другом, партнером, союзником або ворогом? Відсутність відповіді розчаровує багатьох працівників національної безпеки США, які стверджують, що нездатність або небажання Білого дому виробити позицію щодо Росії паралізувала політичний процес», – переконана Юссеф.

На думку колишнього посла США в Російській Федерації Майкла Макфола, адміністрація Дональда Трампа робить велику помилку, коли позначає хороші відносини як ціль своєї політики щодо Росії.

Фокус, за його словами, варто перемістити на національну безпеку та економічний інтерес США.

Водночас, ідеться у статті, республіканці визнають, що розслідування у справі про потенційну змову штабу Трампа з Росією завдало удару по здатності Білого дому управляти країною.

«Білий дім повністю поглинає питання Росії. Його чиновники просто не знають, як діяти, саме тому вони зайняли оборонну позицію», – зазначив у коментарі BuzzFeed News на умовах анонімності помічник сенатора-республіканця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ