Додаткова перевірка пов’язана з неможливістю ідентифікації переселенців за формою №1

Згідно з постановою Кабміну, переселенці з Донбасу та Криму мають надати додаткові документи для ідентифікації особи для отримання біометричних паспортів. Зокрема, йдеться про свідоцтво про народження, військовий квиток тощо. Про це заявив прес-секретар держпідприємства «Документ» Володимир Поліщук, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він наголосив, що додаткова перевірка пов’язана з неможливістю ідентифікації переселенців за формою №1.

«Певну кількість документів було втрачено під час подій, які там відбуваються, немає можливості ідентифікувати особу за формою №1. Є постанова Кабміну, яка рекомендує проводити додаткову ідентифікацію», – сказав прес-секретар держпідприємства.

Поліщук уточнив, які документи треба надати додатково для підтвердження особи: «Якщо ви прийшли зробити закордонний паспорт, принесли паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, старий закордонний паспорт, ми змушені просити надати свідоцтво про народження, або військовий квиток, або інші документи. Проводиться додаткова ідентифікація через інші органи влади та видається закордонний біометричний паспорт».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше президент Петро Порошенко запропонував видавати закордонні паспорти старого зразка мешканцям ОРДЛО і Криму, щоби не надавати їм право на безвізові поїздки до ЄС. Водночас у ЄС вважають таку ідею контпродуктивною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ