Станом на 29 листопада вартість криптовалюти перевищила 11 тисяч доларів

29 листопада найпопулярніша криптовалюта Bitcoin подорожчала більш ніж на 1200 доларів, таким чином подолавши черговий історичний максимум. Про це пише видання Іpress.ua з посиланням на сайт CoinDesk.

Через 12 годин після того, як біткойн подорожчав до 10 тисяч доларів – він ще додав у ціні. Станом на вівторок вартість криптовалюти злетіла до 11 тисяч доларів, досягши позначки в $11 372.

На початку листопада курс біткойна обвалився майже на 30%, знизившись до 5605 доларів, це було пов’язано з тим, що інвестори переключилися на криптовалюту біткойн-кеш, що відокремилась від біткойна.

На торгах вночі 17 листопада вартість найдорожчої криптовалюти на біржі Bitfinex перевищила 8000 доларів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, дослідники з британської системи порівняння цін на енергоносії Power Compare виявили, що загальний обсяг електроенергії, необхідний для майнінґу (виробництва) Bitcoin, більший, ніж споживання електрики в 159 країнах світу.

Фахівці також зробили розрахунки щодо швидкості зростання споживання електричної енергії, необхідної для біткойна. Якщо вона збережеться, то вже до лютого 2020 року майнінґ криптовалюти буде споживати стільки ж, як і весь світ сьогодні.