Сеул готує законопроект, що передбачає заборону торгівлі криптовалютами в країні

Південна Корея, яка є одним із найбільших ринків торгівлі біткоїном і Ethereum, оголосила про підготовку законопроекту про повну заборону торгівлі криптовалютами. На цю заяву одразу відреагував курс найпопулярнішої у світі цифрової валюти Bitcoin. Про це свідчать дані торгів.

За даними порталу CoinMarketCap, станом на ранок 11 січня біткоїн дешевшав на 8,7% – до 13,13 тисячі доларів. На біржі Bitfinex криптовалюта опускалася в ціні на 6,3% – до 13,36 тисячі доларів, на GDAX – на 6,3%, до 13,47 тисячі доларів. А за даними порталу Coindesk, біткоїн дешевшав на 11% – до 13,25 тисячі доларів.

Нагадаємо, міністр юстиції Південної Кореї Пак Сан Гі заявив, що країна готує законопроект, що передбачає заборону торгівлі криптовалютами в країні. За словами міністра, влада стурбована ситуацією навколо віртуальних валют.

На даний момент капіталізація ринку криптовалют становить 628,5 мільярда доларів. Частка біткоїна – приблизно 35% всього ринку криптовалют, Ethereum – 18%, Ripple – 10%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Visa відмовилася обслуговувати карти з підтримкою Bitcoin, а корпорація Microsoft видалила біткоїн зі своїх платіжних інструментів.