Блаттер
Президент ФІФА Йозеф Блаттер

Президент ФІФА Йозеф Блаттер може стати фігурантом нового кримінального розслідування. Звинувачення можуть бути пов’язані зі справою генсека ФІФА Жерома Валька, якого підозрюють у причетності до нелегальних схем продажу квитків на Чемпіонат світу-2014 у Бразилії, пише Укрінформ.

Блаттер проходить співучасником у справі про корупцію, пов’язаній з отриманням ПАР права проводити чемпіонат світу. Наразі ж слідство отримало докази причетності Блаттера до цих махінацій.

Нещодавно комітет ФІФА з етики відсторонив від футбольної діяльності президента Йозефа Блаттера і главу УЄФА Мішеля Платіні на 8 років, через отримання 2 мільйонів швейцарських франків. За даними слідства, загальний обсяг корупції у вищому керівництві ФІФА 150 мільйонів доларів.

Нагадаємо, днями Платіні зняв свою кандидатуру з дострокових виборів нового президента ФІФА, які відбудуться 26 лютого. Допущеними кандидатами для участі є: принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн, генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, південноафриканець Токіо Сексвале, колишній заступник генерального секретаря ФІФА Жером Шампань і глава Азіатської футбольної конфедерації (АФК) шейх Салман бін Ібрагім аль-Халіфа.

Читайте: Блаттер і Платіні ніколи не повернуться у футбол – екс-глава УЄФА