За словами прес-секретаря Путіна, у Москві ще не ухвалювали жодних рішень

У Кремлі прокоментували запроваджену українською владою блокаду окупованих територій Донбасу. Прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков заявив, що Москва проаналізує її наслідки, а також санкції проти російських банків. Водночас, за його словами, жодних рішень поки що не ухвалювали, пише РИА «Новости».

«Поки Росія надзвичайно стурбована цим, тому що те і інше, м’яко кажучи, не сприяє формуванню атмосфери, придатної для імплементації мінських домовленостей», – сказав Пєсков.

За його словами, «блокада Донбасу йде на зрив будь-яких перспектив щодо реалізації мінських домовленостей».

«Поки ми дуже уважно відстежуємо ситуацію», – уточнив прес-секретар Путіна.

«Безумовно, в Москві аналізуватимуть наслідки. Будь-яких заходів і рішень у даний момент сформульовано не було, але серйозна ситуація зобов’язує нас бути надзвичайно уважними», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 березня РНБО ухвалила рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.

Причиною такого кроку в РНБО назвали не блокаду, а «різку ескалацію російської агресії проти України, насильницьке захоплення українських підприємств, розташованих на території окупованих районів Донецької та Луганської областей».

Цього ж дня стало відомо, що бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» захопили всі активи «ДТЕК Енерго» на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей.

16 березня Президент України Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо низки юридичних осіб.

Санкції строком на 1 рік буде застосовано до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних з ними осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ