Богдан Червак, голова ОУН

Олегу Тягнибоку і «Свободі» знову пришивають «фашизм і антисемітизм». З нафталіну витягують «жупел», який неодноразово використовувався комуністичною, а тепер московською пропагандою для дискредитації самої ідеї української державності. А тому не можна робити вигляду, що це стосується виключно О.Тягнибока і «Свободи».

Про що насправді йдеться борцям із українським «фашизмом і антисемітизмом»? Маю підстави стверджувати, йдеться тільки про одне – забрати в українців право бути українцями і діяти як українці. А коли це не вдається – звинуватити у «фашизмі» і «антисемітизмі».

Я вдячний О.Тягнибоку, який послідовно і багато років добивався гідного вшанування пам’яті визначної діячки ОУН Олени Теліги та її соратників, яких у Бабиному Яру замордували фашисти.

Ми це робили, бо знаємо, що фашизм нічим не відрізняється від комунізму, а їхні жертви в Україні мають бути гідно пошановані, зокрема у Бабиному Яру.
А тому не розповідайте нам про «фашизм».

Окрема тема – «антисемітизм». Нещодавно один «історик» написав, що у Бабиному Яру не такий пам’ятник Олені Телізі. Має бути інший, де вона разом з ОУНівцями жене євреїв на смерть. Ось так і виникає українофобія і антисемітизм.

Українським націоналістам (не плутати з ідіотами, які інколи так себе називають) немає, за що виправдовуватися. Але й плювати в обличчя ми не дозволимо нікому.

Джерело: Богдан Червак

БЕЗ КОМЕНТАРІВ