Усі тролейбуси, згідно з умовами тендера, мають бути поставлені Києву до кінця року

Автомобільна компанія «Богдан Моторс», співвласником якої раніше був президент Петро Порошенко, перемогла у тендері на поставку Києву 80 тролейбусів на загальну суму 499,86 мільйона гривень. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Наразі компанія належить бізнес-партнеру глави держави, першому заступнику секретаря РНБОУ Олегу Гладковському.

Згідно з результатами аукціону, що відбувся 2 червня в системі ProZorro, за першим лотом на поставку 60 тролейбусів конкурентом корпорації «Богдан» було ТОВ «МАЗтранссервіс» і офіційний дилер білоруського «Белкоммунмаш» СП «Янікс», які запропонували техніку відповідно за 318 млн грн і 308, 88 млн грн. Під час аукціону вони не знизили, а «Богдан» погодився зменшити вартість з 316,8 млн грн до 308,82 млн грн.

За другим лотом «Богдан Моторс» під час аукціону знизив ціну зі 192 млн грн до 191,04 млн грн, тоді як його єдиний конкурент «МАЗтранссервіс» запропонував тролейбуси за 191,904 млн грн і ціну під час торгів не знижував.

Усі тролейбуси, згідно з умовами тендера, мають бути поставлені Києву до кінця року.

Наприкінці 2016 року корпорація «Богдан» завершила постачання Києву понад 200 тролейбусів завдовжки 12 і 18 метрів за кошти ЄБРР.

У вересні того ж року корпорація виграла тендер на поставку ще 40 тролейбусів. Київ планував закупити тоді 100 тролейбусів, однак торги на закупівлю 60 тролейбусів-«гармошок» не відбулися через недостатню кількість учасників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ