Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Спроби героєм-пілотом відвернути увагу від ситуації з Саакашвілі нічим не відрізняються від спроб натяками на розслідування втручання України в президентську гонку в США відвернути увагу від серйозних звинувачень у втручанні в розслідування російської агресії проти США.

Просто благенький піар.

Обидві ситуації свідчать про серйозну кризу в обох президентських адміністраціях – українській та американській.

У Трампа щоправда ще подекуди залишаються союзники. Не знаю, наскільки допоможуть йому такі різні люди, як новий директор з комунікацій (дуже емоційний колишній банкір) і новий глава адміністрації (дуже дисциплінований і дисциплінуючий чотиризірковий генерал морської піхоти)? Точніше, маю відчуття, що команда, яка складається з людей, які точно тягнутимуть віз в різні сторони, лише зробить кінець Трампа більш феєричним.

А ось нашому президенту уже схоже нікому допомагати. А ті, хто беруться за гроші, здається, вже роблять тільки гірше. Справді Порошенко має більше підстав почуватися самотнім у своїй владній фортеці, ніж Трамп.

Іронічно, що фортеці обох президентів ніхто не оточує та не бере в облогу. І український, і американський президенти у гонитві за політичним майбутнім своїми руками викреслюють усіх, хто мислить і діє незалежно, потрапляючи в самоізоляцію.

Ну, і політична смерть Порошенка не буде такою феєричною, як у Трампа. І точно не викличе стільки ажіотажу та медіа-уваги.

Джерело: Bohdan Yaremenko

2 КОМЕНТАРІ

  1. Позбавлення Саакашвілі громадянства України, напевно, пішло на користь Порошенку. Звісно, він обурив цим електорат Саакашвілі, Савченко, але недолугі та наївні в Україні не роблять погоди, незважаючи на масовану підтримку ольгінських тролів та “консерв” Мертведчука.

Comments are closed.