Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Отже, оговтавшись від підготовки до виступу в парламенті, президент Порошенко таки відкинув путінські пропозиції щодо миротворців на Донбасі. Це добре.

Погано, що Порошенко сприймає опитування громадської думки буквально і переконаний, що 60 відсотків українців, які виступають за «політико-дипломатичне» вирішення конфлікту на Сході України фактично підтримують його підхід до врегулювання через виконання Мінських домовленостей. Ну, наша пісня гарна й нова.

Порошенко у промові постійно наголошував на результатах опитування громадської думки, і навіть кілька разів заявив, що не робитиме щось проти думки громадськості.

Це, по-перше, робить його популістом, а, по-друге, пояснює тактику політичної поведінки на майбутнє: говоримо те, що хочуть чути люди, робимо те, що вигідно, і обираємось на другий термін.

Ну, і референс очевидно в сторону Саакашвілі про політиків, які шапіто в Україні створюють. Е ні, шапіто в Україні створюєте ви, Петро Олексійович, а Саакашвілі просто якийсь час був у ньому вашим улюбленим актором.

І загальне враження, що ми таки живемо з Петром Олексійовичем в різних країнах. Його Україна значно успішніша, веселіша, бадьоріша і переможніша. Напевно так і є.

Джерело: Bohdan Yaremenko

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.