Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Мене відверто дивує, що людина, яка називає себе американським політтехнологом і позиціонується як лідер громадської організації «За вільну Україну» «трощить» президента України за те, що той «відкрито» виступив проти кандидата в президенти США Дональда Трампа. І тепер має за це звільнити міністра закордонних справ і посла в США…

Мова про Джейсона Смарта. Смарт, між іншим, означає розумний.

Ну, чесне слово, не знаю, наскільки розумно вважати зроблену в Україні минулорічну заяву антикорупційного прокурора про причетність Пола Манафорта до амбарної книги Партії регіонів, випадом проти кандидата в президенти США Дональда Трампа. Напевно, пан Смарт хоче сказати, що наші антикорупційні органи настільки контролюються США, що будь-що сказане ними, є продовженням внутрішньополітичних розброк в США…

Тут таки пан Смарт, який прижився в Україні, воліє помічати якісь українські проблеми, але зовсім ігнорувати проблему американську – кадрову неперебірливість президента американського. Ага, це я і про Манафорта, і про Флінна. Думаю, ніхто не зробив для президента Дональда Трампа більшого зла, ніж Дональд Трамп.

Звичайно елементарною проституцією позиція САП, яка впродовж року залежно від зовнішньополітичної коньюнктури то бачить зв’язок  Манафорта з амбарною книгою, то не бачить, віддає. Та не просто віддає, а виглядає банальною політичною проституцією.

Але це внутрішньоукраїнські проблеми. І кого слід покарати за дуже вже неприглядну історію зі звинуваченнями проти Манафорта – це наша, українська справа.

А ось пан Смарт виглядає не настільки смарт, коли перетинає тонку межу, яка відділяє свободу висловлювання від втручання у внутрішні українські справи. Чи пан американський політтехнолог найнятий президентом Порошенком для порад з кадрових питань?

Джерело: Bohdan Yaremenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ