Дипломат Богдан Яременко

До 25 Дня народження СБУ.

Як інституція влади СБУ нічим особливо не відрізняється від решти урядових структур та й суспільства назагал. Така ж обмежено дієздатна і така ж безмежно корумпована вгорі, і така ж наповнена професійними патріотичними людьми внизу, як і все в нашій країні.

Військова контррозвідка СБУ повинна була б займатися і виявити вбивцю Дениса Вороненкова. Не звинувачую, не стверджую, що не помітити засланого козачка в Нацгвардії було неможливо. Просто констатую – відповідальність викрити зрадника у військах – це СБУ.

Ось таке свято. Зі сльозами на очах.

Але звичайно це не применшує роботу, ризик і досягнення тих, хто не покладаючи рук і не жаліючи себе, а іноді і свого життя, тягне лямку, яка дуже навіть може натирати плечі. Багатьох з цих людей ми знаємо, і дорожимо дружбою, знайомством, співпрацею. Ще більше не знаємо, але шануємо.

Неуспіхи і проблеми СБУ не применшують подвиг тих, хто разом з добровольцями та військовослужбовцями закрив нас усіх своїми грудьми. Ціною життя. Сьогодні за пам’ять про них піднімуть келих. А завтра, сподіваюсь, не забудуть про їх сім’ї, які на урочистостях з нагоди не потрапляють у кадр.

А успіхи, які звичайно теж є, не применшують проблем, і не змінюють переконання, що створення вітчизняної спецслужби, яка захищатиме усіх і кожного з нас, а не вироджені інтереси правлячого класу, все ще попереду.

Джерело: Богдан Яременко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ