Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»
Богдан Яременко, дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ»

Я не про театр на Андріївському. Воно, звичайно, дратує, але на так, щоб прямо аж жах! жах! жах!

Зрештою Майдан Незалежності теж колись згвалтували. Ну, і нічого. Навіть для двох революцій після того згодився. Так, може, і це на Андріївському узвозі на щось у пригоді стане. Абсолютно точно вже зараз на прикладі цієї будівлі можна пояснювати дітям шкоду від надмірного захоплення шоколадом і солодощами.

Я про інше. Як ми усі навчились вести інформаційні війни.

От говориш, наприклад, нова будівля театру на Андріївському противиться усьому, що там навколо було і є, а за естетичними критеріями мало чим відрізняється від МАФів, з якими ведуть затяту боротьбу (може, до речі, ця будівля і є пам’ятником МАФам?). А тобі у відповідь одразу ж – ага! так ти проти нових театрів!!! Ага! тобі, сцуко, радянська влада подобається, яка ніколи театрів не будувала!!! Так ти, гімно, зрадофіл, що не радієш, що в Києві за роки Незалежності перший високотехнологічний театр побудували!!!

От зауважиш, наприклад, що людині, яка приміряє лаври основного борця з корупцією, варто було б спробувати організовувати своє життя трохи скромніше у порівнянні з тими, проти кого борешся… Ну все, ти найнятий, і не даєш людям народжувати у пристойних побутових умовах!

От ляпнеш, що мало того, що дівча не має досвіду і знань, є, по суті, ширмою,в більш складній грі, так ще і процедура її призначення грубо порушена… Все! Ти, падло, не розумієш Революцію, революційну необхідність, проти люстрації та проти просування молодих реформаторів-революціонерів у владу!!!

Потім зауважиш, що інше дівчисько, може, і непогане, але незріле і недовчене (щонайменше судячи по тому, що пише в ФБ) для посади заступника міністра в міністерстві, де командують людьми зі зброєю … Ага! Ти ні хріна не розумієшся на еротичному фото, ти сексист, і ти проти молоді, а заодно, судячи з усього, ще й проти технічної допомоги і євроінтеграції!

Напишеш, що Мінські домовленості – вимощена росіянами дорога війни і зради… Ага! Бери автомат і йди на фронт!

Я не бачу проблем в тому, що прийнято називати «срачі в ФБ». Зрештою, краще так і тут, ніж на вулицях товкти один одному пики.

Але, ну бл*, ну можна хоч іноді давати прямі відповіді на прямі запитання, і дивитися на речі ширше, і хоч трохи помічати суть? Ну, і не так помітно пересмикувати, можна?

P.S. Ну, і все ж таки, як так, що новий саркофаг над ЧАЕС виглядає витонченіше і естетичніше, ніж новий театр на Подолі?

Джерело: Bohdan Yaremenko

БЕЗ КОМЕНТАРІВ