Богдан Червак, голова ОУН

Якщо голос народу вважають голосом Бога, то на цих виборах Господь нагадав, що існує не тільки Божа ласка, але й існує також Божа кара.

Вражаюча більшість виборців віддали владу в Україні партії, якої фактично не існує, лідери якої публічно зрікаються української мови, позбавлені національних почувань, практикують хамство і зневагу до людської гідності.

При тому, що існувала альтернатива: від проєвропейських демократів і лібералів – до українських націоналістів.

Бог їм суддя.

Проходження до ВР партії «Окупаційна платформа» у ролі переможця №2 означає, що Москві вдалося акцептувати в тіло української влади вірус московського шовінізму. Не має сенсу шукати відповідь на питання – чому так сталася. На часі нейтралізація цього вірусу.

Фракція «Окупаційна платформа» у ВР стане оплотом усіх антидержавних і антиукраїнських сил, легалізованою «п’ятою колоною». Якщо «Слуга народу» і «Окупаційна платформа» сформують більшість у ВР, а значить призначать новий Уряд, то це буде сигнал для українців – треба йти в атаку.

Однак, вірогідніший інший сценарій, коли у ВР «Слуга народу» намагатиметься сформувати більшість без союзників. Їм хочеться неподільної влади, яку їм на зеленому блюдці підносить електорат.

Проходження у ВР партій ЄС, «Батьківщина» і можливо «Голосу», на жаль, не дають відповіді на ключове питання – хто спинить можливий реванш.

Україну чекають не легкі часи. Але не зважаючи на все, Україна як держава встоїться. А чи вистоїться нова влада?

Джерело: Богдан Червак