Якщо доведуть, що Богдан після люстрації не може бути керівником Офіса президента, Богдан обіцяє звільнитися

Керівник Офіса президента Андрій Богдан не виключає, що може в майбутньому очолити Кабмін. Про це він сказав в інтерв’ю каналу 1+1, який входить у медіахолдинг, співвласником якого є олігарх Ігор Коломойський, передає Українська правда

На запитання журналіста, чи можуть його побачити колись у кріслі прем’єр-міністра, Богдан сказав: «Поки ні, але ноубоді ноуз (nobody knows – хтозна, – ред.)».

Наразі він сидить у кабінеті другого президента Леоніда Кучми.

«Ви знаєте, що це кабінет, де Леоніда Даниловича Кучму нібито записував майор Мельниченко. Оце в кутку. Диван. Під яким стояв магнітофон бобінний. Це завжди був кабінет президента України. У зв’язку з цим касетним скандалом президент Кучма переїхав на четвертий поверх. А цей кабінет залишився для Голови АП. І тут сидів і Льовочкін, і Клюєв, Балога», – розповів Богдан.

Він додав, що зарплата керівника Офіса президента становить близько 24 тисяч гривень, але він її ще не отримав.

Богдан запевняє, що за посаду не тримається, і якщо доведуть, що він після люстрації не може бути керівником Офіса президента, то він звільниться.

«Чи можуть мене прибрати? Можуть, нехай приберуть. Голова Адміністрації президента не є тією посадою, яка підпадає під люстрацію. І якщо буде доведено зворотне,  то  я у будь який момент можу звільнитися. Повірте, це не важко мені зробити», – підсумував Богдан.

20 червня президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким утворюється Офіс президента України шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента.

25 червня Зеленський звільнив Богдана з посади глави Адміністрації президента і призначив керівником Офіса президента України.