Олексій Петров підтвердив, що його дочка і справді два роки жила в Росії. Там на неї дуже сильно подіяла місцева пропаганда

Учасник війни на Донбасі Олексій Петров опинився у центрі скандалу через оприлюднення інформації про його дочку, яка з 2014 до 2016 року жила і працювала в Росії. Фото доньки воїна опублікував журналіст Андрій Дзиндзя у Facebook.

Лізу Петрову звинуватили в тому, що вона працювала акторкою в російських серіалах державного ТБ із Сєрґєєм Безруковим, який є персоною нон ґрата в Україні. Також дівчина нібито звинувачує Петра Порошенка в тому, що той заборонив російські соцмережі. Крім того, вона фотографувалася на фоні Кремля під час трагічних подій під Іловайськом.

Залишу це тут без коментарів …

Gepostet von Anzdriy Dzundzia am Dienstag, 4. September 2018

Сам Олексій Петров підтвердив, що його дочка і справді два роки жила в Росії. За його словами, на неї дуже сильно подіяла місцева пропаганда. Зокрема вона нібито не хотіла повертатися в Україну через «правосєків» і «бандерівців». Однак боєць запевнив, що зараз вона змінила свою думку.

«Я не соромлюся своєї дитини через те, що вона якийсь час жила в Москві. Це її життя. І її помилки, які вона змогла виправити», – написав Олексій Петров у Facebook.

(Я хотел пройти мимо… Вот просто сделать шаг в сторону с линии атаки, и пусть Табакки с гоу-про на макушке расшибет…

Gepostet von Alexey Petrov am Dienstag, 4. September 2018