Олег Куцин
Олег Куцин

Командир штурмової роти «Карпатська Січ» у складі 93-ї ОМБ Олег Куцин, який разом зі своїми бійцями перебуває на позиціях у районі донецького аеропорту, жорстко прокоментував дописи у ЗМІ та соцмережах з приводу фото лідера партії «Свобода» Олега Тягнибока у військовому шоломі на одній з бойових позицій. Куцин закликав усіх охочих прибути у розташування «Карпатської Січі» і власноруч приміряти шоломи й «попіаритися».

Олег Тягнибок на позиції Карпатської Січі біла ДАП
Олег Тягнибок на позиції Карпатської Січі біла ДАП

На своїй сторінці у Facebook бойовий командир підкреслив, що з огидою дізнався про те, що після того, як Олег Тягнибок учора відвідав бойові позиції «Карпатської Січі», у ЗМІ та соцмережах розгорівся неабиякий скандал.

«Тягнибок, бачте, піариться, бо «експерти» вважають, що він каску не тим боком вдягнув…
Вам самим не набридло брехати?! В чому піар? У тому, що в «Свободі» більше 1000 партійців воюють на фронті? Так це правда. Можуть цим похвалитися інші партії – будь ласка. Чи, може, піар у тому, що «Свобода» надала допомоги війську – не лише своїм однопартійцям – українському війську більш ніж на 70 млн. грн.? Чи, може, піар у тому, що голова партії приїхав до своїх побратимів на передову, аби привітати з річницею створення і передати освячене бойове знамено? Не вперше приїхав, без телекамер приїхав…

Як бойовий командир запрошую усіх «експертів», диванних вояків та журналістів прибути у розташування «Карпатської Січі» біля ДАП і попіаритися. Ми покажемо вам, що таке військовий шолом, скільки десятків різновидів їх буває і як правильно їх використовувати», – написав Куцин.

Куцин також опублікував фото, аби «експерти» наочно побачили, як виглядає шолом одягнений задом на перед.

Оле Куцин у шоломі задом на перед
Олег Куцин у шоломі задом на перед

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ