Терористи розстріляли своїх же бойовиків за спробу втечі

Головне управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook оприлюднило звіт про обстановку на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей станом на 18 березня

«У з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ спостерігається подальше зниження морально-психологічного стану особового складу. Продовжуються випадки дезертирства, крадіжок та грубих порушень військової дисципліни», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що 17 січня 2017 року після завершення командно-штабного навчання під час заходів щодо згортання пунктів управління з’єднань і частин 1, 2 АК відмічено масове розкрадання військового майна та пального.

Військовою прокуратурою російських окупаційних військ проводиться розслідування по семи фактам крадіжок.

«У ніч на 18 березня поточного року чотири військовослужбовці 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК, скориставшись відсутністю офіцерів, зв’язали сержанта та намагались залишити передові позиції і перейти на підконтрольну силам АТО територію. Спроба втечі була виявлена із сусіднього блокпосту противника, втікачі були розстріляні з озброєння бойової машини піхоти. Командування полку намагається приховати інформацію про цю подію від керівництва корпусу», – повідомили в Міноборони.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ