На Донбасі – чергове серйозне загострення. Бойовики свідомо стріляють по важливих об’єктах

Бойовики ОРДО б’ють по життєво важливих об’єктах Красногорівки цілком свідомо та цілеспрямовано. Про це заявила українська сторона СЦКК, коментуючи недільний обстріл Красногорівки, передає Українська правда.

Зазначається, що боєприпаси ворога влучили у відділення неврології та швидкої допомоги Красногорівської районної лікарні, пробили дах місцевої школи №2 по вулиці Нахімова, пошкодили житлові будинки по вулицях Маяковського, Бєлінського та Грушевського. Троє жінок отримали легкі поранення.

Як підкреслили в СЦКК, три дні тому проросійські бойовики також обстрілювали Красногорівську лікарню, місцевий аграрний технікум та житлові квартали.

«У лікарні тільки встигли вставили вибиті стекла та відновили роботу по наданню медичної допомоги населенню, як трапився новий вогневий наліт. Черговий варварський обстріл тих самих кварталів населеного пункту підтверджує, що бандити б’ють по життєво важливих об’єктах Красногорівки цілком свідомо та цілеспрямовано, і що для них не існує ніяких законів гуманізму та правил ведення війни», – ідеться у заяві.

Також в організації зазначили, що подібні теракти НЗФ ОРДО проти мирного населення знову свідчать про грубі порушення Мінських домовленостей, свідоме планування та здійснення терористичних актів проти мирного населення.

Нагадаємо, вранці 28 травня бойовики обстріляли Красногорівку з «градів», танка і міномета. Унаслідок обстрілів поранення отримали двоє жінок і чоловік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ