epa04296083 Pro-russian rebels patrols outside of Luhansk, Ukraine, 02 July 2014. Fighting in eastern Ukraine resumed a day earlier, hours after the Ukrainian President declared an end to a ceasefire that had only been patchily observed.  EPA/STRINGER
Бойовики концентрують сили біля передових позицій лінії розмежування з метою наступу

У Генштабі ЗСУ мають інформацію про концентрацію сил бойовиків біля передових позицій лінії розмежування з метою наступу на сили АТО. Про це Українській правді повідомив керівник прес-служби Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов.

За його словами, «бойовики на весь світ розказують про те, що нібито українська армія збирається наступати на їхні позиції, але по факту жодних заходів, пов’язаних з інженерними або фортифікаційними роботами на своїх позиціях з метою оборони вони не вживають».

«Наша агентура повідомляє про те, що відбувається пересування бронетехніки та особистого складу бойовиків. Ті приготування, які вони роблять, свідчать про те, що вони готуються не до оборони, а до наступальних дій. Ми цю ситуацію моніторимо і спокійно ставимося до неї у тому плані, що ми готові до будь-якого варіанту розвитку подій», – заявив Селезньов.

За його словами, сили ЗСУ готові повернути у будь-який момент на позиції відведену згідно з Мінськими угодами техніку, як це було зроблено під час останньої атаки на Старогнатівку, де після попередження міжнародних партнерів почала працювати українська артилерія. «Станом на 17.00 12 серпня, за словами Селезньова, було зафіксовано 63 обстріли. А динаміка дуже висока, причому основна кількість обстрілів відбувається у нічний час. Вдень застосовується лише стрілецька зброя, гранатомети, а в нічний час активно застосовуються 122-мм та 152-мм калібри та «Гради», – зазначив Селезньов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов заявив, що Збройні сили України формують активну оборону в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, не порушуючи Мінських угод.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ