Бойовики так званих ДНР і ЛНР масово пишуть рапорти на звільнення

На Донбасі бойовики масово пишуть рапорти на звільнення, а командування змушує працівників бюджетних установ ОРДЛО долучатися до зборів військовозобов’язаних. У разі відмови бюджетникам погрожують звільненням. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Російським окупаційним командуванням здійснюється пошук додаткових ресурсів для комплектування особовим складом з’єднань і частин… та формування мобілізаційного резерву. Для участі у зборах військовозобов’язаних у примусовому порядку залучаються працівники «бюджетних установ ДНР/ЛНР», – ідеться у повідомленні.

Також зазначено, що за відмову від участі у зборах передбачається покарання у вигляді дисциплінарного стягнення або звільнення. Під час зборів серед зазначеної категорії осіб проводиться активна агітаційна робота щодо подальшої підготовки за конкретними військовими спеціальностями на території Росії.

У розвідці додали, що бойовики, невдоволені зловживанням службовим становищем командирів, масово пишуть рапорти на звільнення.

«У зв’язку з системними зловживаннями службовим становищем командним складом продовжують відмічатись випадки невдоволення умовами проходження служби серед особового складу. Понад 100 військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) та  11 окремого мотострілецького полку написали рапорти на звільнення», – повідомили в ГУР Міноборони.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ