Командири намагаються видати факти спроб суїцидів, як результати необережного поводження зі зброєю

За результатами роботи комісії Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ у «Л/ДНР» виявили понад 30 офіцерів, яких можуть звільнити чи понизити у званні за приховані злочини та правопорушення. Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

«За попередніми результатами роботи комісії Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ підготовлено матеріали на більш як 30 офіцерів для розгляду на атестаційних комісіях щодо усунення їх із посад, пониження у військовому званні за приховані злочини та правопорушення, скоєні ними особисто або з їх вини», – йдеться в повідомленні.

У ГУР також зазначають, що, окрім правопорушень, перевірка виявила необліковану зброю і боєприпаси, які були підготовлені для продажу цивільним особам.

«Представниками комісії у з’єднаннях і частинах 1, 2 АК виявлено на зберіганні велику кількість необлікованої зброї і боєприпасів, які були підготовлені для продажу цивільним особам з метою власного збагачення російських офіцерів. Зокрема, у 100 окремій мотострілецькій бригаді (Донецьк) 1 АК окремо зберігалась необлікована стрілецька зброя, боєприпаси, у т.ч. крупнокаліберні кулемети «Утёс» підготовлені для продажу», – зазначається в повідомленні.

Крім того, У ГУР інформують, що психологічне виснаження особового складу російських окупаційних військ призводить до зростання випадків суїциду серед військовослужбовців.

«26 березня ц.р. відмічені дві спроби самогубства у складі 1 окремої мотострілецької бригади (Кальміуське) 1 АК та 4 окремій мотострілецькій бригаді (Алчевськ) 2 АК. Командири намагаються видати факти спроб самогубств, як результати необережного поводження зі зброєю», – наголошується у повідомленні Міноборони.

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей станом на 27 березняЗа попередніми рез…

Geplaatst door Головне управління розвідки Міністерства оборони України op zondag 26 maart 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ