Серед російсько-окупаційних військ продовжується масове дезертирство бойовиків

Головне управління розвідки Міністерства оборони України на офіційній сторінці у Facebook повідомило, що російсько-окупаційні війська на тимчасово окупованих територіях Донбасу намагаються поповнити лави бойовиків за рахунок в’язнів, російських найманців і працівників на промислових об’єктах.

Як повідомили в українській розвідці, зокрема, на промислових підприємствах командири бойовиків уточнюють списки всіх робітників. А вже із цього списку проводять відбір кандидатів для укомплектування власних підрозділів.

Вербувальна робота проводиться також і серед в’язнів, які наразі відбувають покарання у пенітенціарних закладах. Зекам пропонують укласти контракт на проходження військової служби в обмін на дострокове звільнення.

Наприклад, бригаду бойовиків, які базують в тимчасово окупованій Горлівці, укомплектовують завдяки ув’язненим з трудової колонії в Єнакієво.

А от бригади, які базуються у тимчасово окупованому Луганську, укомплектовують представниками «казачих» формувань і найманців, які прибувають безпосередньо з Росії. Розвідка зафіксувала таку групу чисельністю 30 осіб.

Крім того, в Міноборони повідомили, що серед російсько-окупаційних військ на території тимчасово окупованого Донбасу продовжується масове дезертирство бойовиків.

Так, лише протягом останнього тижня (20-25 березня) на кордоні з Росією затримали і повернули назад 16 бойовиків. Вони самовільно залишили свої підрозділи. Про методи покарання за такі дії – наразі не повідомляється.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ