28 лютого фахівці компанії «Vodafone Україна» шукали пошкодження систем мобільного зв’язку в районі Золотого на Луганщині.

Мобільний оператор «Vodafone Україна» продовжує відновлювати пошкоджене обладнання у Луганській області. Водночас бойовики «ДНР» досі не надають гарантій безпеки для проведення робіт на окупованій території Донеччини. Про це повідомила українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі (СЦКК), передає прес-центр штабу АТО у Фейсбуці.

28 лютого фахівці компанії «Vodafone Україна» шукали пошкодження систем мобільного зв’язку в районі Золотого на Луганщині.

«Відновлення працездатності пошкодженого обладнання мобільного оператора дасть змогу у повному обсязі забезпечити послугами мобільного зв’язку усіх абонентів Vodafone, які проживають по обидві сторони лінії розмежування Луганської області», – йдеться у повідомленні.

«Разом з тим, окупаційні адміністрації РФ роблять все для того, аби зірвати планові ремонтно-відновлювальні роботи пошкодженого обладнання мобільного оператора Vodafone у Донецькій області», – зазначають в СЦКК.

Станом на 28 лютого не виконані 17 заявок на проведення ремонтно-відновлювальних робіт, які надійшли від компанії «Vodafone Україна».

«Незважаючи на те, що проведення зазначених робіт підтверджено гарантіями безпеки з боку Української сторони, керівництво ОРДО продовжує систематично не надавати гарантій безпеки проведення робіт зі свого боку», – йдеться в заяві.

Українська сторона СЦКК вбачає незацікавленість «представників окупаційних адміністрацій РФ» у відновленні роботи «Vodafone Україна» на окупованій території.

https://www.facebook.com/ato.news/posts/1871441049533359

Нагадаємо, 11 січня на окупованих бойовиками територіях повністю зник мобільний зв’язок Vodafone. За інформацією сайтів бойовиків, відбулася повна зупинка обслуговування абонентів Vodafone Ukraine після 13:00.

Читайте: Попри відсутність зв’язку Vodafone продовжує знімати плату з абонентів ОРДО

Раніше компанія Vodafone Ukraine вирішила примусово перевести всіх жителів непідконтрольних територій на тариф  з щоденною оплатою незалежно від здійснення дзвінків вартістю три гривні на день. І цей пакет мав бути єдиним доступним в ОРДЛО.