Волонтери скаржаться, що бойовики не дають коридор для вивозу тіл загиблих із зони АТО
Волонтери скаржаться, що бойовики не дають коридор для вивозу тіл загиблих із зони АТО

На Донбасі бойовики не дають коридор для вивозу тіл загиблих українських військових із зони АТО. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник пошукової місії «Чорний тюльпан» Ярослав Жилкін.

«Ну щось намічається, судячи з усього … нам коридор не дають», – заявив він та додав, що навіть у найскладніші моменти бойових дій на Донбасі, «Чорному тюльпану» дозволяли шукати й вивозити тіла загиблих.

«Таке просто рідко для нас. Навіть коли аеропорт і Дебальцеве, ми проскакували», – підкреслив Жилкін. При цьому бойовики зазвичай сприяють цій пошуковій місії, оскільки волонтери шукають і передають тіла, як українських військових, так і терористів.

Зазначимо, протягом року «Чорний тюльпан» вивіз з окупованих територій понад 600 тіл загиблих. Ці роботи були проведені повністю за рахунок волонтерів і пожертвувань. Держава в 2014-2015 роках напошук та опізнання солдат грошей не виділяла.

Тим часом у прес-центрі АТО зазначили, що упродовж вчорашнього вечора та наприкінці минулої доби російсько-терористичні угруповання суттєво активізували обстріли українських позицій. Бандформування 95 разів порушили режим припинення вогню. Слід додати, що, цілеспрямовано руйнуючи інфраструктуру Донбасу, ворог продовжує бити по цивільних будівлях.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні у штабі АТО наголошували, що позаминула доба відзначилася найбільшою кількістю обстрілів наших позицій за останні тижні: російсько-терористичні війська 152 рази порушили режим припинення вогню. А секретар РНБО Олександр Турчинов назвав цей день «чорним рекордом» з дня підписання мінських угод. «Фактично така інтенсивність ведення вогню відповідає активним бойовим діям»,– підкреслив він.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ