Терористи «ЛНР» побоюються, що перехід під «керівництво» «ДНР» може супроводжуватися чистками

Після втечі ватажка незаконного збройного формування «ЛНР» Ігоря Плотніцкого в Москву місцеві бойовики розповсюдили чутки про можливе об’єднання з терористами «ДНР». Про це у Facebook написав керівник групи «Інформаційний опір», нардеп Дмитро Тимчук.

«Втеча в РФ ватажка «ЛНР» Плотніцкого у результаті конфлікту з ватажком «МВС ЛНР» Корнетом викликала паніку в середовищі керівництва «адміністративних органів» цього псевдодержавного утворення. У середовищі представників «адміністрації голови «ЛНР» і «міністерств» поширюється інформація про можливе об’єднання «ЛНР» і «ДНР» в одне квазідержавне утворення з адміністративним центром у Донецьку», – повідомив він.

За словами Тимчука, терористи «ЛНР» побоюються, що перехід під «керівництво» «ДНР» може супроводжуватися чистками серед «керівників структур» «ЛНР» зі звинуваченнями їх у сприянні діяльності спецслужб України, з метою усунення від керівництва людей Плотніцкого».

«Деякі т.зв. «представники влади ЛНР» висловлюють намір виїзду за межі «ЛНР» (як у Росію, так і на неокуповану територію України), також не виключаючи «збройного протистояння» з НЗФ «ДНР» із боку частини силовиків «ЛНР», лояльних до Плотніцкого», – додав Тимчук.

«Активно мусується теза про те, що рішення про об’єднання «ЛНР» і «ДНР» може бути ухвалено у зв’язку з діяльністю Захарченка, який останнім часом постійно повідомляв російським кураторам під час відвідин Москви про нездатність Плотніцкого ефективно управляти територією «ЛНР» і про перманентний перерозподіл сфер впливу між ватажками «ЛНР», – резюмував він.

Оперативные данные группы ИСБегство в РФ главаря «ЛНР» И.Плотницкого в результате конфликта с главарем «МВД ЛНР»…

Gepostet von Dmitry Tymchuk am Donnerstag, 23. November 2017

Тим часом радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк підтвердив, що ватажок терористів фейкової «ЛНР» Ігор Плотніцкій після спроби «перевороту» в Луганську виїхав із окупованого міста в Росію.

«Ймовірно, головний луганський бандит відправився на «рішалки» до своїх московських кураторів», – написав Шкіряк у ФБ.

За інформацією радника глави МВС, у Луганську тепер дислокуються підрозділи регулярної російської армії в кількості близько 1000 військовослужбовців, включаючи спецназ ГРУ, а також важку техніку: танки, БТРи, артилерійські установки.

«Російські війська взяли під повний контроль ситуацію в місті і стежать за розвитком подій у конфлікті між терористами. Збройних протистоянь поки не зафіксовано», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за словами Шкіряка, у Луганську продовжують перебувати бойовики «особистої гвардії» ватажка «ДНР» Алєксандра Захарченка.

«Підрозділи сил АТО приведені в стан підвищеної боєговтовності на всій лінії зіткнення і негайно дадуть гідну відсіч у разі будь-яких ворожих провокацій», – додав радник міністра.

Увага! Терорист Плотницький перебуває в Росії.Три години тому, кортеж з декількох автомобілів з найближчим оточенням…

Gepostet von Зорян Шкиряк am Donnerstag, 23. November 2017