У населених пунктах Жованка та Піски згоріли десятки житлових будинків

Проросійські найманці впродовж останнього тижня змінили тактику ведення бойових дій – вони вдаються до умисних підпалів полів та жилих споруд. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на сторінці у Фейсбук.

«Прийшовши висновку, що постійні провокативні обстріли із забороненого досягнутими домовленостями озброєння не приносять бажаного для них результату, ворог почав діяти більш цинічно», – йдеться у повідомленні.

У штабі АТО уточнюють, що лінія розмежування залишається більш-менш незмінною вже тривалий час. Однак, у так званій «сірій зоні» накопичилось чимало сухостою та сухої трави.

«Користуючись східним вітром, який постійно дме в сторону наших позицій, ворог трасуючими кулями або освітлювальними мінами намагається підпалити поля перед нашими ВОПами. Причому після загорання по спостережним пунктам Збройних Сил України починають «працювати» снайперські пари та ведеться хаотичний вогонь зі стрілецької зброї», – повідомляють у прес-центрі.

Мета проросійських бойвиків очевидна – знищити перед переднім краєм оборони ЗСУ системи інженерного загородження, мінні поля тощо, а також максимально нанести шкоду передовим лініям оборони, виявити та демаскувати нові вогневі точки та позиції. Також під час пожежі кремлівські найманці намагаються виявити пункти управління, ідентифікувати командирів всіх ланок.

Упродовж кількох днів окупанти обстрілюють населені пункти, що розташовані з українського боку неподалік або безпосередньо на лінії розмежування. Станом на ранок 22 серпня лише в селищі Жованка після умисного підпалу згоріли 19 житлових будинків. Тривають пожежі в населеному пункті Піски, де після обстрілів з використанням артилерійського озброєння згоріли близько півсотні будинків.

УМИСНІ ПІДПАЛИ – НОВА ЗБРОЯ ТЕРОРИСТІВПротягом останнього тижня відзначається різка зміна тактики ведення бойових дій …

Posted by Прес-центр штабу АТО on Tuesday, August 22, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ